Yıldırım ve aşırı gerilimden korunmada hassas cihazların korunması ayrı bir uzmanlık gerektirir. Telefon hatlarının saçaklı yapısı, toprakta birçok yere ulaşması nedeniyle düşen yıldırımlar veya şebekeden gelen darbelere sıklıkla maruz kalmaktadır. Üstüne üstlük telefon hatlarına gelen darbeler, tesis boyunca yayılarak data merkezi, server, otomasyon sistemlerine kolayca zarar verebilmektedir. Bu nedenle ana pano ve tali panolarımızla birlikte, telefon hatlarımızı da koruma altına almalıyız.

Öncelikle ana panolarımda yıldırım risk analizine göre Tip 1+2 AG Parafudr ürün kullanmanızı öneriyoruz. Bu noktada önemli olan husus kademeli koruma yapmamızdır. Yine tali panolarda Tip 2 ag parafudr kullanımı ani aşırı gerilimlere karşı koruma sağlayacaktır. Son olaraksa hassas noktamız yani telefon hatları koruma altına alınacaktır. Burada yenilikçi ürünümüz Tele Defender’i kullanmanız darbelere karşı %100 koruma sağlayacaktır.

Broşür İndir

Ürün Özellikleri

-AC 170 V, DC 120 V Maksimum Çalışma Gerilimi

-Tip 1+2+3 Koruma Yapar

-25 kA Imax, 12.5 kA Iimp koruma değeri

-Push-in teknolojisi ile kolay bağlantı

-ADSL, Modem ve telefon hatlarında kullanılabilir

Uygulama Videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.