LKM serisi metal kablo kanallarımız kablo ve hatlarınızı güvenilir ve şık bir şekilde korunmasını ve taşınmasını sağlar. LKM kablo kanallarımızla sistemlerinizi mekanik yüklere ve kire karşı korurken, daha sonrasında yapacağınız revizyon işlemlerinde de hızlıca sonuç alabilirsiniz.

LKM kablo kanalları, hem kabloların ve hatların yönlendirilmesi ve korunması hem de fonksiyon bakımı açısından kendini kanıtlamıştır. LKM metal kablo kanallı kablo yönlendirmesi, DIN 4102 Bölüm 12’ye göre E30 ila E90 işlev bakım sınıfları için kabloya özgü bir yönlendirme türü olarak onaylanmıştır. LKM20030 kanallar, yangın ve telekomünikasyon kabloları için özel olarak test edilmiştir. LKM60100 kanalı güç, yangın ve telekomünikasyon kabloları için test edilmiştir.

Pratik kurulum

LKM kablo kanalları ayrıca yatay duvar ve tavana montaj için uygundur. LKM60100 tipi kanallarda, bir kelepçe ile kabloların düşmesini önleyebilir. Kablo montajı tamamlandıktan sonra, kanal kapağı son derece kolay bir şekilde kanal tabanına kilitlenir.

Güvenli eş potansiyel bağlantı

LKM KABLO kanalı kurulduktan sonra, bağlantı konektörünü bağlanacak parçalara içeriden kilitleyebilirsiniz. Bu, bu iki parça arasındaki eşpotansiyel bağlantıyı garanti eder.Özel kapak konturu sayesinde kapak ve taban arasında eşpotansiyel bağlantı garanti edilir. LKM kanalı, tabanda bulunan bağlantı kayışı kullanılarak topraklanır.

Önceki İçerikTrafo Sistemlerinin Yıldırımdan Korunması
İçtenlik, güvenilirlilik ve yetkinlik, yüksek derecede kabul edilebilirliğe, inanılırlığa ve uzun süreli işbirliğine yol açmaktadır. Bu ortak değerliliğinin temelini, firmamızın müşterilerin isteklerine ve taleplerine tutarlı bir şekilde cevap vermesi oluşturmaktadır. Müşterilerimiz ile kuracağımız samimi ve yakın birliktelik, firmamızın amaçlarının en başında gelmektedir. Size en iyi ve uygun şartları sağlamak uğruna yeni yollar ve yöntemler geliştiriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.