Kafes Örgü Kablo Kanalları | Hızlı ve Güvenilir Kablo Taşıma

0
2159

OBO Bettermann kafes kablo kanalı sistemleri, profesyonel elektrik tesisatlarının tüm alanlarında hızlı, güvenli ve ekonomik kablo yönlendirmesi için ideal bir temel oluşturur. GR-Magic®, Magic® G örgü kablo kanalı, C örgü kablo kanalı ve çeşitli şekilleri, yan yükseklikleri, yüzeyleri ve aksesuar yelpazesi ile birlikte zorlu koşullar için geliştirilmiş SGR örgü kablo kanalı en çeşitli kablo döşemelerini sağlamak için idealdir. Günlük kullanım için kablo kanalları iyi düşünülmüş ve son derece verimlidir.

İlginizi Çekebilir: Parafudr Montajı

OBO Bettermann Kafes Kablo Kanalları 200’lük kanala kadar 3.9 mm kalınlığa sahip olup, 300’lük kanaldan 600’lük kanala kadar 4.8 mm kalınlıkta üretilmektedir. Bunun temel amacı da tamamen kablo taşıma yüküne göre mukavemet hesaplanarak belirlenmiştir.

İşçilikten Maksimum Tasarruf

En büyük özelliği ve avantajı geçmeli sistem (GR-Magic, Click) olmasıdır. Bu sistem OBO Bettterman’ın patentli uygulamasıdır. Bu uygulama sırasında, geçiş noktalarında herhangi bir ek parçaya ihtiyaç duymadan montajının yapılabilmesini sağlar. Bu özellik aynı zamanda vidalama yapılmayacağından kaynaklı işçilik süresinde de büyük bir kazanım sağlar. Buna bağlı olarak, ek parça, somun ve cıvata maliyetini de ortadan kaldırmış olur.

İlginizi Çekebilir: Halojen Free Kablo Kanalı

Yangına Karşı Maksimum Koruma

Hızlı montajın ve uygulama alanlarının yanı sıra, OBO yeniliği bir başka önemli avantaj sunar. GR-Magic® kafes kablo kanalı sistemi, DIN 4102 Bölüm 12’ye göre yangın testlerinde kararlılığını etkileyici bir şekilde kanıtlamıştır. 15 kg / m kablo yükü ve 1,5 m destek mesafesi ile ürün öne çıkar. GR-Magic® ile fonksiyon bakımı için kablo yönlendirme çeşitleri daha da artmıştır. Bu, günlük kurulum işleri için iyi düşünülmüş, hızlı ve güvenli bir sistemdir.