BKRS kablo kanallarımız, optimize edilmiş kontrol plakası kapağı ile artık kaymaya karşı daha dayanıklı ve iki farklı şekilde monte edilebilme imkanı sunyor. OBO Bettermann’ın üzerinde yürünebilir kablo kanalları elektrik tesisatlarını ve çalışanlarını eşit derecede korur. Sağlam malzemeler ve yüksek güvenlik standartları, en zorlu koşullarda bile bu kablo kanallarını kullanmanızı sağlar.

BKRS kablo kanalı sisteminin kontrol plakası kapağı yeniden tasarlandı. Yeni kapak, galvanizli çelik sacdan yapılmıştır ve kayda değer  kaymaz bir desen yüzeyine sahiptir, bu da daha yüksek bir stabilite seviyesi sağlar ve üzerinde yürümek çok daha güvenlidir. Kayma direnci (R11) ve yer değiştirme alanı (V10) DIN 51130’a göre sertifikalandırılmıştır ve mükemmel derecelere ulaşmıştır. Kapak kelepçeleri herhangi bir pozisyonda kapağa basitçe kenetlenir ve eşit olarak tekrar kolayca çıkarılabilirler. Dönüş yerleri önceden monte edilmemiştir, ancak gerektiğinde plakaya tek tek takılabilir. Kapaklar 50 mm aralıklarla önceden işaretlenmiştir, böylece gerekli yere bir dönüş tokası monte edilebilir.

Dayanıklı yeni yüzey üzerinde yürümeyi daha güvenli kılar.

Çok yönlü optimize kapağımız hem daha hızlı ve kolay montaj imkanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda günlük kullanımda daha yüksek bir güvenlik seviyesi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.